Sport i rekreacija

Mladi vaterpolisti Vukovara na međunarodnom turniru u M. Lošinju

pic 1U razdoblju od 15. do 17.lipnja na Malom Lošinju održan je 14. međunarodnog vaterpolskog turnir "Dobri dupin", za igrače do 15 godina, na kojemu je nastupio i VK Vukovar.

Opširnije...

5 ZLATA, 1 SREBRO, 1 BRONCA, 1 PEHAR I 5 NOVIH DRŽAVNIH REKORDA U BUDIMPEŠTI

pic 1Uspješan nastup članova KDU "Vukovar" u Mađarskoj na 36. "KUPU BUDIMPEŠTE", gdje je osvojeno 5 novih zlatnih odličja, 1 srebro, 1 bronca, 1 pehar i postavljeno 5 novih državnih rekorda.

NOA FERDEBAR PRVAK HRVATSKE U ŠAHU

pic 7Od mladih vukovarskih šahista najveći uspjeh ostvario je sedmogodišnji Noa Ferdebar, koji je sa 8 bodova iz 9 odigranih susreta uvjerljivo osvojio prvo mjesto te postao kadetskim prvakom države za dječake do 7 godina.

HERMANA I ANA OPET U DRESU SA DRŽAVNIM GRBOM

pic 1Hermana Dermiček i Ana Crnjac, branile su boje Republike Hrvatske na 5. KUPU EOROPSKE UNIJE, održanom u Innsbrucku (Austrija) od 14.-17. lipnja.

Novi majstori karatea

pic 1Pet kandidata steklo zvanje Majstor karatea I DAN

VUKOVARCIMA 54 ODLIČJA, 4 PEHARA I 32 REKORDA

pic 01Na Prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete i kadete u Dražicama, dominirali mladi Vukovarci, osvojivši 54 odličja, 4 pehara i 32 puta pomjerali granice državnih rekorda.

Nove medalje na Prvenstvu Hrvatske u karateu za mlađe uzraste

pic 0403.06.2018. u Osijeku održano je Prvenstva Hrvatske za mlađe uzraste u katama. Karate klub Vukovar 91 predstavljalo je 11 natjecatelja

Otvoreno prvenstvo grada Siska u streljaštvu

pic 01Strijelci Streljačkog kluba " Grič 7 " Vukovar osvojili tri medalje na Otvorenom prvenstvu grada Siska u serijskoj zračnoj pušci.

ZAVRŠNA SVEČANOST ZA POLAZNIKE REKREATIVNIH PROGRAMA GIMNASTIČKOG KLUBA VUKOVAR

pic 1U gimnastičkoj dvorani pred brojnom publikom nastupili su svi članovi rekreativnnih grupa

Pobjednici Prvenstva Slavonije i Baranje sa osvojena 63 odličja

pic 2Karate klub Vukovar 91 najuspješniji na prvenstvu Slavonije i Baranje sa osvojenih 25 prvih mjesta, 22 druga mjesta i 16 trećih mjesta

Pobjeda tenisača TK Borovo Naselje - Vukovar

pic 01Susret 2.kola regionalne 3.lige Slavonije i Baranje.
Savladana je ekipa TK Đakovo zbirnim rezultatom 6:1

Karate klubu Vukovar 91 nove medalje u Belom Manastiru

pic 0220.05.2018. smo nastupili na Otvorenom klupskom karate kupu u Belom Manastiru