Kategorija: Sport

U Slavonskom Brodu 30.3. članice GK Vukovar imale su uspješan nastup. Održano je tradicionalno natjecanje pod nazivom "Turnir gradova Slavonije i Baranje". Konkurencija je bila jaka, a natjecale su se članice gimnastičkih klubova iz Slavonije i Baranje: GK Hrvatski sokol Vinkovci, GD Hrvatski sokol Valpovo, GK Fit Đakovo, GD Sokol Požega, GK Vukovar i GK Sokol Slavonsk Brod. Prvo mjesto osvojila je ekipa iz Slavonskog Broda, drugo mjesto ekipa iz Vukovara i treće mjesto ekipa iz Požege.

Istog dana održano je, po prvi puta u novijoj gimnastičkoj povjesti, međunarodno natjecanje u ženskoj gimnastici u našoj regiji. Natjecalo se u apsolutnoj kategoriji, bez obzira na starosnu dob i natjecateljski program u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji. Natjecalo se sedam ekipa.
Vukovarske gimnstičarke su osvojile ekipno drugo mjesto, a pojedinačno 3. mjesto i brončanu medalju osvojila je Monika Zovko, 7. Miljana Poznanović, 9.Ella Kalentić, 10.Vanja Kiralj, 13.Lana Aleksić i 15.Ela Vojtkiv.