Društvo za pomoć mentalno retardiranim osobama Vukovar, članovi kluba Golubica i stambene zajednice „Hollywood" i ove godine su sudionici božićnog sajma u Gradu Vukovaru. Više od sedamdeset izlagača iz različitih mjesta ove godine sudjelovalo je na sajmu koji je upriličen na središnjem vukovarskom trgu. Mi smo kao i proteklih godina učinili prodajnu izložbu radova naših članova, a na štandu su prisustvovali korisnici stambene zajednice „Hollywood", članovi kluba Golubica i njihovi roditelji koji su bili u mogućnosti. Iako sajam prije svega ima svrhu prodaje, nama je cilj prezentacija našeg rada i socijalizacija naših članova, a također i da nas sugrađani upoznaju i u njima nepoznatom svjetlu, odnosno da vide što mi sve možemo učiniti u našim radionicama. Naše sudjelovanje na štandu će biti zaključno sa ponedjeljkom 24. prosinca.

{gallery}2012/12/27/02{/gallery}