×

Upozorenje

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home/vukovar/public_html/images/stories/2012/12/27/02
×

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2012/12/27/02

Društvo za pomoć mentalno retardiranim osobama Vukovar, članovi kluba Golubica i stambene zajednice „Hollywood" i ove godine su sudionici božićnog sajma u Gradu Vukovaru. Više od sedamdeset izlagača iz različitih mjesta ove godine sudjelovalo je na sajmu koji je upriličen na središnjem vukovarskom trgu. Mi smo kao i proteklih godina učinili prodajnu izložbu radova naših članova, a na štandu su prisustvovali korisnici stambene zajednice „Hollywood", članovi kluba Golubica i njihovi roditelji koji su bili u mogućnosti. Iako sajam prije svega ima svrhu prodaje, nama je cilj prezentacija našeg rada i socijalizacija naših članova, a također i da nas sugrađani upoznaju i u njima nepoznatom svjetlu, odnosno da vide što mi sve možemo učiniti u našim radionicama. Naše sudjelovanje na štandu će biti zaključno sa ponedjeljkom 24. prosinca.

{gallery}2012/12/27/02{/gallery}