Veteranski turnir povodom priznanja RH i završetke mirne reintegracije
Udruga građana Viktorija dana 12. 01. 2013. godine u sportskoj dvorani OŠ Dragutina Tadijanovića organizirala je drugi Međunarodni veteranski malonogometni turnir povodom priznanja Republike Hrvatske i završetka mirne reintegracije. Ekipe učesnice su: Stolac BiH; Jakeš BiH; Bač R Srbija; Sisak; Europski dom; Vukovarsko – Srijemska županija; Grad Vukovar i domaćin Viktorija. Na turniru je učestvovalo oko stotinjak učesnika. Natjecanje se odvijalo u dvije grupe po četiri ekipe. Prvo mjesto je osvojila ekipa Vukovarsko – Srijemske županije, drugo mjesto Viktorija i treće mjesto Bač. Najbolji strijelac je Siniša Tvorek (Viktorija), najbolji golman Ivica Ištuk (Viktorija). Po završetku turnira organizirana je večera na kojoj je ministar Predrag Matić dodijelio pehare.
{gallery}2013/01/28/02{/gallery}
- JAVNI POZIV - ljetovanje učenika u Novom Vinodolskom u 2026. godini
- Ljetovanje djece u Splitu u 2026. godini
- OGLAS za prijam u službu na radno mjesto - Viši stručni suradnik za provedbu dokumenata prostornog uređenja (1 izvršitelj/ica) na određeno vrijeme
- DUNAV FEST 2026. – JAVNI POZIV ZA FIŠIJADU 100% FIŠ
- NATJEČAJ ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME - TAJNIK USTANOVE (M/Ž)