IZLOŽBA MUZEJI U LONCU 12.4.2016
{gallery}2016/04/13/05{/gallery} Dana 12. travnja 2016. godine u Gradskom muzeju Vukovar otvorena je izložba MUZEJI U LONCU koja predstavlja tradicijska jela Slavonije, Baranje i Srijema i u kojoj je sudjelovala većina muzeja Istočne Hrvatske. Izložbu su predstavile ravnateljica GMV Ruža Marić, ravnateljica GMP Maja Žepčevič Matić i kustosica GMV Renata Devetak Roca. U ime grada izložbu je otvorila pročelnica za kulturu Marina Sekulić. Izložbu su organizirali Gradski muzej Požega i Muzejska udruga Istočne Hrvatske.
- JAVNI POZIV - ljetovanje učenika u Novom Vinodolskom u 2026. godini
- Ljetovanje djece u Splitu u 2026. godini
- OGLAS za prijam u službu na radno mjesto - Viši stručni suradnik za provedbu dokumenata prostornog uređenja (1 izvršitelj/ica) na određeno vrijeme
- DUNAV FEST 2026. – JAVNI POZIV ZA FIŠIJADU 100% FIŠ
- NATJEČAJ ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME - TAJNIK USTANOVE (M/Ž)