U subotu, 06.11.2021., u organizaciji Športskog streljačkog kluba "Čakovec", održan je 2. turnir Olimpijskih nada za kadetske i juniorske kategorije u disciplini zračni pištolj i zračna puška.

U vrlo jakoj konkurenciji nastupilo je šest natjecatelja SK "Grič-7", Vukovar. U disciplini zračni pištolj Kiara Lemac (536 krugova) osvojila je brončane medalje u kategorijama juniorke i mlađe juniorke, dok je Dora Helena Moguš (513 krugova) u kategoriji kadeti osvojila srebrnu medalju. U disciplini puške Tea Njegovec (597,1 krugova) zauzela je visoko 7 mjesto u kategoriji juniorke i 5 mjesto u kategoriji mlađe juniorke. Jana Tetkić (540,5) , Melani Grganić(438,2) i Marko Tomislav Moguš (502,0) pozicionirali su se na drugoj polovice tablice.

Na natjecanju u obje discipline nastupilo je 111 natjecatelja iz cijele Hrvatske. Većini naših strijelaca ovo je bilo prvo natjecanje ovako visokog ranga.

Predstoje nam naporni treninzi za nadolazeće II kolo 2. Walther lige koje će su održati u Osijeku 21.11. te 3. turnir Olimpijskih nada koje će se održati 28.11. također u Osijeku.