JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: D:\web-privremeno\images\stories\2012\10\29\02

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2012/10/29/02

KK Virovitica - HKK Vukovar

78      -      87

Seniori Vukovara u drugom kolu lako su pobjedili U Virovitici nakon lošeg prvog poluvremena i vodstva domaćina 46-36. U drugom su se svi igrači razigrali i predvođeni D.Katavićem(25 koša) preokrenuli rezultat i ostvarili i drugu pobjedu.Idući vikend nam u goste dolazi Osječki Olimp i očekuje se još jedna pobjeda.

Naša druga ekipa(dečki od 16 godina),koja se takmiči u B-1 ligi je izgubila od seniorske ekipe Rekord tima-Oriovac sa 15 razlike. 84-75.

HKK Vukovar – KK Đuro Đaković

76     -     78

Naši mlađi kadeti doživjeli su poraz nakon 12 pobjeda. Naši klinci su uspjeli izgubiti dobivenu utakmicu jer su vodili 13 razlike pet minuta prije kraja. Sada je ostalo 3 kola do kraja i potrebno je ostvariti sve tri pobjede kako bi osvojili prvo mjesto i plasirali na prvenstvo Hrvatske. To je ostvarivo samo pod uvjetom da se ne uplaše i igraju kako znaju.