KK Virovitica - HKK Vukovar

78      -      87

Seniori Vukovara u drugom kolu lako su pobjedili U Virovitici nakon lošeg prvog poluvremena i vodstva domaćina 46-36. U drugom su se svi igrači razigrali i predvođeni D.Katavićem(25 koša) preokrenuli rezultat i ostvarili i drugu pobjedu.Idući vikend nam u goste dolazi Osječki Olimp i očekuje se još jedna pobjeda.

Naša druga ekipa(dečki od 16 godina),koja se takmiči u B-1 ligi je izgubila od seniorske ekipe Rekord tima-Oriovac sa 15 razlike. 84-75.

HKK Vukovar – KK Đuro Đaković

76     -     78

Naši mlađi kadeti doživjeli su poraz nakon 12 pobjeda. Naši klinci su uspjeli izgubiti dobivenu utakmicu jer su vodili 13 razlike pet minuta prije kraja. Sada je ostalo 3 kola do kraja i potrebno je ostvariti sve tri pobjede kako bi osvojili prvo mjesto i plasirali na prvenstvo Hrvatske. To je ostvarivo samo pod uvjetom da se ne uplaše i igraju kako znaju.