KK Samobor - HKK Vukovar

87 - 70

Iako rezultat govori da je to bila lagana pobjeda domaćina, prikazana igra na terenu to ne govori.
Naši dečki su ponovno u prvoj četvrtini zaostajali 23 - 10, da bi pred kraj poluvremena došli na
32-32 i imali nekoliko napada za vodstvo. To nisu ostvarili već su dopustili domaćinima da odu
na odmor sa prednošću 37 - 32.
Treća četvrtina je bila također izjednačena i u zadnju četvrtinu se ulazi sa prednošću domaćina
62 - 56.
Naši su se dečki držali na 5-6 koševa zaostatka do 5 minuta do kraja utakmice kada domaćini pgađaju nekoliko trica i ostvaruju na prvi pogled laganu pobjedu
Sve u svemu treba košarkašima HKK Vukovar čestitai na odličnim igrama i plasmanu u Kupu
" Krešimira Čosića " ove godine.

U nedjelju, 14 prosinca 2014.g. u 17 sati naši dečki igraju prvenstveni susret sa KK Rekord Tim
Utakmica se igra u osnovnoj školi D.Tadijanović.