{gallery}2014/12/24/01{/gallery} Međunarodni božićni turnir, u ženskoj sportskoj gimnastici, održan je 20.12. u Samoboru. Vukovarski klub je imao predstavnice u četiri kategorije, koje su odlično predstavile klub.
U kategoriji mlađih kadetkinja ekipno su vukovarke zauzele 5. mjesto, a pojedinačni plasman je bio ovakav: 6. Ella Kalentić, 8. Miljana Poznanović, 18. Ela Vojtkiv, i 33. Monika Zovko, koja ima samo 6 godina i ovo joj je prvi nastup u tako jakoj i brojnoj konkurenciji.
Kadetkinje su ekipno izborile 5. mjesto, a pojedinačno 11. Kristina gužvić, 12. Vanja Kiralj, 24. Tena Ivanković i 28. Iva Čikanović.
Seniorke su ekipno osvojile 1. mjesto, pojedinačno 2. Dragana Bijelić, 4. Maja Kosić, 7. Tea stojšić, 8. Gabrijela Dudić i 9. Lucija Gračanin.
U B programu boje kluba i grada branila je Ivana Kiralj, koja je zauzela 2. mjesto.
Treneri i uprava ponosni su na ostvarene rezultate, jer je konkurencija bila brojna, a sve vježbe izvedene su na visokoj razini.