{gallery}2015/09/21/02{/gallery} Mladi natjecatelji KDU "Vukovar", odradili su uspješno i treće natjecanje u mjesecu rujnu, nastupivši u Mađarskoj na tradicionalnom "KUPU GRADA PEČUHA", na kome su nastupili klubovi iz Mađarske, Srbije i Hrvatske.
Osvojena su dva zlata, dva srebra i jedno brončano odličje u pojedinačnoj konkurenciji, pokal za osvojeno treće mjesto u ekipnom dijelu natjecanja, specijalna nagrada u rekvizitima, kao najmlađoj ekipi turnira a Hermana Dermiček se pobrinula da i ovo natjecanje obilježi novim državnim rekordima.
Zlatna odličja su osvojili, Željka Miljković (do 36 kg.) sa 17 kg u trzaju, 26 kg. u izbačaju a što je 43 kg. u biatlonu i Herman Ivkić do (62 kg.) sa 60+80=140 kg. Srebra su pripala, Velini Galović (do 63 kg.) sa 40+55=95 kg. i Zdenku Prokopu (do 69 kg.) sa 65+82=147 kg., dok je u veoma jakoj konkurenciji natjecatelja broncu osvojila Hermana Dermiček do (63 kg) sa 52+60=112 kg. Rezultat u "trzaju" od 52 kg. je novi državni rekord za mlađe kadete, kadete i za juniore.
Plasman bez odličja, ostvarili su Lucija Gračanin (do 58 kg.) sa 35+50=85 kg. osvojivši četvrto i Ana Crnjac (+69 kg) sa 38+50=88 kg. na petom mjestu.
U ekipnom dijelu natjecanja KDU "Vukovar" je treći a dobivena je i specijalna nagrada namijenjena najmlađoj ekipi turnira.
Nagrada je u sportskim rekvizitima, dobivene su dvije gumene ploče od po 5 kg. , dimenzije za olimpijski uteg a koje će dobro poslužiti mladim članovima kluba u uspješnom savladavanju zahtjevne tehnike dizanja utega.
Čestitke našim natjecateljima na ostvarenim rezultatima !

Nakon ovih uspješnih nastupa svakog tjedna u mjesecu rujnu, slijedi "odmor od natjecanja" do kraja listopada, ali kreću pripreme za seniorsko Prvenstvo Hratske, koje će se 30. i 31.10.2015. godine održati u Dražicama.