RAMA OPEN
4 medalje za Vukovar
(1 zlatna, 1 srebrna i 2 brončane medalje )
U Subotu 24. 10. 2015.g u Prozoru u sportskoje dvorani održano je tradicionalno natjecanje u karateu pod nazivom „Rama OPEN" na kojem je nastupilo 420 natjecatelja iz 39 klubova i dvije Države, na ovom natjecanju je tradicionalno nastupio i karate klub Vukovar'91 i polučio j eodlične rezultate

Rezultati su sljedeći:

Asja Štalmajer u kaegoriji učenice kate pojedinačno osvojila je Zlatnu medalju
Karlo Jukić u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je srebrnu medalju
Ilaj Macura u kategoriji učenici kate pojednačno osvojio je brončanu medalju
Filip Belobrajdić u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je brončanu medalju

22. Međunarodni Memorijalni karate cup „SLAVONSKI BROD 2015."
Slavonski Brod, Dvorana Vijuš, 24.10.2015.
6 MEDALJA za Vukovarce, ( 1 zlatna, 3 srebrne i 2 brončane medalje)

U Subotu 24.10.2015.g u S. Brodu je održan 22 po redu memorijalni karate turnir na kojem je nastupio i karate klub Vukovar'91, na ovom turniru je bilo 350 natjecatelja iz 45 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovačke. Najuspješnija ekipa je Karate reprezentacija USK-BiH, a titule najatraktivnijeg natjecatelja osvojio je Karlo Martić iz Slavonskog Broda, najatraktivnija natjecateljica je Hana Kuklová iz slovačke reprezentacije

Križ, (sportska dvorana), 25.10.2015.
4 MEDALJE za Vukovarce, ( 1 zlatna, 1 srebrna i 2 brončane medalje)

U Nedjelju 25.10.2015.g u Križu pored Zagreba je održan memorijalni karate turnir „Rudolf Perišin" na kojem je nastupio i karate klub Vukovar'91, na ovom turniru je bilo 361 natjecatelj iz 35 klubova i tri Države.
Zlatnu medalju u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je Karlo Jukić
Srebrnu medalju u kategoriji ml. Kadetkinje kate pojedinačno osvojila je Ema Štalmajer
Brončanu medalju u kategoriji učenice kate pojedinačno osvojila je Asja Štalmajer
Brončanu medalju u kategoriji ml. Kadeti kate pojedinačno osvojio je Alen Rubčić