U Vukovaru je 8. svibnja 2023. godine održan Sajam EU projekata u organizaciji Grada Vukovara, VURE – Razvojne agencije Vukovar d.o.o. i Razvojne agencije Vukovarsko-srijemske županije.

Na sajmu su brojni izlagači imali priliku našim stanovnicima odnosno posjetiteljima sajma predstaviti svoj rad i uspješno provedene projekte na području naše županije s ciljem upoznavanja građana s fondovima EU i mogućnostima koje isti pruža. Također svi izlagači su ovu prigodu mogli iskoristiti i za razmjenu iskustava te stvaranja novih kontakata za buduće poslovne suradnje.

Drago nam je što su se i ove godine izlagači odazvali u velikom broju te se ovim putem svima još jednom zahvaljujemo u nadi da se iduće godine ponovo vidimo s još više realiziranih projekata koji uvelike doprinose razvoju našeg društva i životu naših građana u svim pogledima.