KONCERT ZAGREBAČKE FILHARMONIJE
„Zahvaljujem svim članovima Zagrebačke filharmonije na čelu s ravnateljem Mirkom Bochom, Gradskom muzeju Vukovar, Hrvatskom domu Vukovar i Franjevačkom samostanu te Vukovarsko-srijemskoj županiji, Gradu Zagrebu i Ministarstvu kulture i medija, čijom zaslugom svake godine imamo priliku uživati u večeri koju nam članovi Zagrebačke filharmonije uljepšavaju svojim umijećem. Siguran sam kako ćemo se i u narednim godinama susretati u Vukovaru i uživati u vrhunskim izvedbama“, rekao je gradonačelnik Penava.
Program večeri pod vodstvom dirigenta Dawida Runtza bio je:
Marin Rabadan – FANFARE za orkestar
Wolfgang Amadeus Mozart – 40. SIMFONIJA u g-molu, KV500
Antonin Dvorak – SLAVENSKI PLESOVI op. 46
Edward Grieg – PEER GYNT, 1. orkestralna suita op. 46
- JAVNI POZIV - ljetovanje učenika u Novom Vinodolskom u 2026. godini
- Ljetovanje djece u Splitu u 2026. godini
- OGLAS za prijam u službu na radno mjesto - Viši stručni suradnik za provedbu dokumenata prostornog uređenja (1 izvršitelj/ica) na određeno vrijeme
- DUNAV FEST 2026. – JAVNI POZIV ZA FIŠIJADU 100% FIŠ
- NATJEČAJ ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME - TAJNIK USTANOVE (M/Ž)