Boksač Branimir Lovren /1993/ član BK „Borovo" Vukovar , nastupio je kao član juniorske reprezentacije Hrvatske na AIBA turniru - najviše kategorije „XXIX. Vojvođanska zlatna rukavica", koji se održavao od 22-25. rujna u Vrbasu i Novom sadu /Srbija/.

Na turniru je nastupilo 12 državnih reprezentacija na čelu sa Rusijom , Mađarskom i Francuskom kao najvećim boksačkim silama svijeta, uz učešće 5 svjetskih i 7 europskih prvaka. Branimir je nastupio u superteškoj kategoriji /+91 kg/ te u četvrtfinalu pobijedio Bugara /Manev R./ u polufinalu Rusa /Zhmura Oleg/ a u finalu se sastao sa domaćim prvakom Drakom Stankovićem i u velikoj borbi pobjedio 11:10.

Ovom pobjedom naš boksač je osvojio zlatnu medalju i Vojvođansku zlatnu rukavicu te ostvario najveći juniorski rezultat u Hrvatskom boksu u 2011.god.