JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: D:\web-privremeno\images\stories\2012\06\11\07

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2012/06/11/07

Mlađi kadeti Vukovara pobjedili izravnog konkurenta u gostima za prvo mjesto

Hrvatski Sokol - HKK Vukovar

60 - 68

Bjelanović P.-6,Ravkić-1,Bobinac-3,Kajba -12,Berišić-7,Brocić-39,Manojlović,Čalušić,Bjelanović F,Matijević.

Trener:Igor Modalek

Naši klinci su loše otvorili utakmicu i nakon prve četvrtine gubili 22-13,nešto bolja druga četvrtina i na poluvremenu vodimo 34-31.Čitavo drugo poluvrijeme se vodila teška bitka,naši klinci su stalno vodili sa 10 koševa,a domaćini u par navrata dolazili na 4 koša.Ipak su naši klinci sačuvali pobjedu nakon najlošije utakmice ove sezone,na krilima odličnog Srđana Brocića koji je postigao 39 koša.I tako su završili prvi dio prvenstva bez poraza i sa velikim šansama za osvajanje prvoga mjesta jer u drugom dijelu u goste nam dolazi ekipa H.Sokola.