{gallery}2015/06/24/01{/gallery} Mladi članovi Kluba dizača utega "Vukovar", imali su veoma uspješan nastupna međunarodnim natjecanjima diljem Europe.
U Rimu je održan "Evropski Kup" za mlađe uzrasne kategorije natjecatelja a nastupile su Reprezentacije iz 14zemalja Evropske unije.
U veoma jakoj konkurenciji mladih nada, Reprezentacija Hrvatske je osvojila pokal za četvrto mjesto iza Poljske, Italije i Austrije a nagrađeno je ukupno 6 najuspješnijih Reprezentacija.
Svoj doprinos ovom uspješnom nastupu, dale su Hrvatske Reprezentativke, Vukovarke, Hermana Dermiček i Tea Stojšić.
Hermana je nastupila za uzrast "U15" i uz ostvaren rezultatu "trzaju" od 45 kg. i 62 kg. u "izbačaju" a što je ukupno107 kg. u "biatlonu".
Rezultati u "izbačaju" i "Biatlonu" su novi državni rekordi za uzraste "U15", "U17" i "U20" a to je ukupno 6 novih državnih rekorda za kategoriju natjecatelja do 58 kg.
Tea je nastupila za uzrast "U20" i ostvarila rezultat od 38+45=83 kg., što je ispod njenih mogućnosti
ali školske obveze su učinile svoj, Tea je nastupila sa 3 kg. manje svoje tjelesne težine.
Pokušala je i Tea, oboriti koji državni rekord, te je u "trzaju" na 41 kg. bila neuspješna, dok je u "izbačaju" uspjela podići rekordnih 56 kg. , za kategoriju do 53 kg.,ali odlukom sudaca, taj pokušaj nije priznat.
U vodstvu Hrvatske Reprezentacije, uz predsjednika i dopredsjednika Saveza, Izbornika i trenera KDU "Vukovar", bio je i doajen hrvatskog novinarstva, gospodin EDO PECI, koji je pomogao lobirati kod vodstva reprezentacija učesnika , kako bi Hrvatska i Split, dobili organizaciju Evropskog Prvenstva za 2017.godinu za uzrast seniora.
Na drugom kraju Evrope u Mađarskoj se održavao "Budapest Kup", uz nastup mladih natjecatelja iz 7 zemalja, na kojem su članovi KDU "Vukovar", ostvarili zapažen uspjeh :
Ana Crnjac je u kat. +75 kg. za uzrast "U15" uz rezultat od 33+45=78 kg. osvojila prvo mjesto, kao i Velina Galović u kat. do 69 kg. u "U17" sa 38+55=93 kg., i Lorena Matin u kat. do 75 kg. u "U17" sa rezultatom od36+55=91 kg.
Zdenko Prokop je nastupivši u kat. do 69 kg. za uzrast "U15", ostvario rezultat od 62+80=142 kg. osvojio prvo mjesto, oborivši 5 državnih rekorda za "U15" i to sa62 kg. u "trzaju", 78 i 80 kg. u "izbačaju" i 140 i 142 kg. u "biatlonu", dok je Jovan Rašić u kat. do 77 kg za uzrast "U20" osvojio drugo mjesto sa rezultatom od 75+95=170 kg.