VUKOVARSKI SOKOL NASTUPIO U OSIJEKU
{gallery}2015/11/30/01{/gallery} Ovog vikenda u Osijeku je održano Otvoreno prvenstvo Hrvatske u submission pankrationu i grapplingu u organizacija Hrvačkog kluba Osijek u suradnji sa Hrvatskim Grappling i Pankration savezom u dvorani Gradski vrt u Osijeku. Na prvenstvu je sudjelovala i ekipa boraca iz Vukovarskog sokola u sastavu Denis Matijašević, David Binder i Luka Pintarić. Nakon primljenog priznanja u Barceloni kao jedini iz Hrvatske a među 300 odabranih iz cijelog svijeta za zasluge u bavljenju, promicanju i prenošenju znanja iz borilačkih sportova i vještina Sensei Crnjac Josip predvodio je ekipu boraca na prvenstvo u grapplingu.
U svojoj kategoriji David Binder je osvojio brončanu medalju, Denis Matijašević je u svojoj kategoriji na žalost izgubio borbu na bodove a Luka Pintarić kojem je ovo ujedno bilo i prvo službeno natjecanje osvojio je srebrnu medalju u svojoj kategoriji. Tako se nastavlja uspješan niz osvajanja medalja boraca Vukovarskog sokola na natjecanjima.
- JAVNI POZIV - ljetovanje učenika u Novom Vinodolskom u 2026. godini
- Ljetovanje djece u Splitu u 2026. godini
- OGLAS za prijam u službu na radno mjesto - Viši stručni suradnik za provedbu dokumenata prostornog uređenja (1 izvršitelj/ica) na određeno vrijeme
- DUNAV FEST 2026. – JAVNI POZIV ZA FIŠIJADU 100% FIŠ
- NATJEČAJ ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA NEODREĐENO VRIJEME - TAJNIK USTANOVE (M/Ž)