{gallery}2015/12/09/05{/gallery} Pregled odigranih utakmica Košarkaškog kluba Borovo Vukovar proteklog vikenda:
Kup Krešimira Ćosića:
KK Grafičar - KK Borovo Vukovar 77:60 (47:41)
Ludbreg – sportska dvorana. Gledatelja: 600.
Grafičar: Nakić 3, Fuš, Dijanušić 2, Novak M. 18, Poljak, Petrović 20, Štefan 16, Virag , Šamarija 7, Hatlak 9, Jakšić 2, Koljnrekaj. Trener: Velimir Mudri.
Borovo: Brocić 2, D. Knežević, Pejaković 9, Bobinac, S. Knežević, Bekavac 17, Rajšić 13, Komadina 13, Pejić 2, Kapović, Pušić 4. Trener: Damir Voloder.
Poraz naših seniora u Ludbregu. Zaslužena pobjeda naših protivnika koji su imali prednost u prvom poluvremenu od 20 razlike, da bi se, ipak, do poluvremena vratili na -6 (41:47). Pad je uslijedio u posljednjoj četvrtini kad smo postigli samo 6 poena. Dvije utakmice u manje od 20 sati i petosatni put do Ludbrega osjetilo se na našim igračima.