{gallery}2016/11/08/01{/gallery} Odigrano je 2. kolo 2. HMNL u Našicama između MNK Našice i MNK Bata Borovo.

Pri dolasku, kao i u Valpovu naš predsjednik Josip Tunjić uručio je poklone, simbole grada Vukovara domaćinima. Sama utakmica je bila napeta sa puno prigoda i sa jedne i sa druge strane. Bata Borovo poslje samo 4 minute dolazi do prednosti pogotkom Bratića. Našičani se nisu ni snašli, a Mišić je povećao prednost na 0:2. Domaći su se malo konzultirali i smanjili rezultat na 1:2, ali ubrzo su naši dečki zabili još 2 pogotka (Mišić, Šekuljica) i otišlo se na poluvrijeme sa rezultatom 1:4 sasvim zasluženo za MNK Bata Borovo. Drugo poluvrijeme je prošlo još napetije sa još više prigoda obje ekipe. U toj pucnjavi udaraca domaćini su se bolje snašli i rezultat je u 38. minuti glasio 4:4. U 39. minuti utakmice Mišić je sa desne strane odlično uposlio Šekuljicu koji sa 2 metra zabija za 5:4, i samo 40ak sekundi prije kraja utakmice falilo nam je malo sportske sreće, najbolji igrač MNK Našica Torčić zabija prekrasnim udarcem sa 10ak metara i utakmica završava 5:5.

Za prvi povijesni bod se čekalo samo 2 kola, gdje se očituje sav trud i rad uložen u klub od strane uprave, trenera Siniše Lazića, igrača te svih prijatelja kluba. Naredna utakmica nas očekuje u utorak 15.11. od 21:15 u Sportskoj dvorani Borovo gdje dočekujemo lidera prvenstva MNK Vinkovce.