×

Upozorenje

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home/vukovar/public_html/images/stories/vijesti/2011-05-16/01
×

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/vijesti/2011-05-16/01

U povodu dana grada Vukovara, 14. svibnja 2011. se u centru grada održao sportski susret koji su organizirali članovi Udruge invalida rada Vukovar. Sudionike i goste je pozdravio predsjednik Udruge invalida rada Vukovar Ivan Galić, a otvorenju su nazočili zamjenici gradonačelnika Danijela Stanković i Željko Pinjuh, te Dragica Holoker Radumilo pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti, zdravstva, socijalne skrbi, branitelja i nacionalnih manjina. Natjecanje se odvijalo u slijedećim disciplinama: viseća kuglana, pikado i karike. Predstavnici našeg Društva na susretu su bili Dejan, Davor, Nebojša, Miroslav i Zdenko, te Damir Gaća i Ivica Azenić . Pored našeg Društva još samo dvije Udruge osoba s invaliditetom su se odazvale na ovu manifestaciju, i to: članovi Udruge invalida rada iz Osijeka i članovi Udruge invalida rada iz Pakraca i Lipika. Očito da je i danas pokazano loše stanje u radu Udruga osoba s invaliditetom u Vukovaru, jer samo organizator, Udruga invalida rada Vukovar i mi, imali smo, uglavnom, kao i uvijek do sada, ekipe koje su dostojno branile čast Vukovara . U ovoj nerealnoj konkurenciji (svi ostali sudionici su invalidi rada), ukupno 16 takmičara u sve tri discipline, naši članovi su ostvarili odlične rezultate: treće mjesto ekipno u bacanju karika te prvo mjesto za Davora Azenića u pojedinačnom natjecanju u visećoj kuglani. Nakon natjecanja natjecatelji bili su počašćeni domjenkom u restoranu „Pleter“, gdje nas je pozdravio i gradonačelnik grada Vukovara Željko Sabo, te nama i ostalima uručio zaslužena priznanja za ostvarene rezultate na natjecanju.

{gallery}vijesti/2011-05-16/01{/gallery}