pic_01_tnKadeti šahovskog kluba "Vukovar 91" osvojili su 1. mjesto u I. Kadetskoj ligi Šahovske zajednice županija Istok, te se kvalificirali na finale Kadetske lige RH.
Šahovska zajednica županija Istok obuhvaća klubove pet slavonskih županija, a u natjecanju je sudjelovalo 28 ekipa.
Mladi vukovarski šahisti uvjerljivo su osvojili 1. mjesto, te će sudjelovati na finalnom natjecanju Kadetske lige RH, na kojem će sudjelovati osam najboljih hrvatskih kadetskih ekipa iz RH.
Za šahovski klub "Vukovar 91" nastupili su: Tamara Ljikar, Robert Neferanović, Kruno Nikolić i Mateo Pakter.
Prema očekivanju Tamara Ljikar osvojila je ukupno 9 bodova iz 10 partija, te osvojila zlatnu medalju , dok je Kruno Nikolić osvojio srebrenu medalju osvojivši 8,5 bodova iz 10 partija.
Šahisti su još jednom ostvarili vrhunski rezultat uz kontinuirani i kvalitetni rad Škole šaha "Vukovar 91" uz stručno vodstvo trenera Maria Zovka i Velimira Radovića.