{gallery}2016/01/25/02{/gallery} Ovaj vikend bio je bogat, barem što se tiče košarke. Košarkaši Borovo Vukovara bili su aktivni u četiri kategorije. Prvi su put Osijeka otišli početnici (igrači rođeni 2004. i 2005.) na megdan Vrijednosnicama Osijek gdje su furiozno upisali novu visoku pobjedu, a prednjačio je, ponovno, Malik Cvijanović sa postignuta 38 poena, a pratili su ga Michael Hatwagner i Antonio Linić. U konačnici je svijetlilo 40:74, plus 34 za naš sastav.
KK Vrijednosnice Osijek – KK Borovo Vukovar 40:74 (3:23, 14:15, 10:19, 13:17)
KK Borovo Vukovar: Vojnović, Matoš 5, L. Vesić 4, Cvijanović 38, Spasojević, Linić 8, Rabrenović, Živković 1, Veselinović 2, Pavić, Hatwagner 16, O. Bošnjak. Trener: Damir Ravkić.
Put Belišća otišli su kadeti i neshvatljivo izgubili dobivenu utakmicu u produžetku kod istoimenog domaćina gdje su uspjeli višak od šesnaest koševa početkom četvrte dionice susreta prosuti i odvesti utakmicu u produžetak gdje su izgubili sa konačnih 64:68.
KK Belišće – KK Borovo Vukovar 68:64 (10:6, 6:21, 12:16, 28:13 – 12:8)
KK Borovo Vukovar: B. Knežević 10, S. Knežević 17, J. Bošnjak 7, Đuričić 3, Jakovljević 4, L. Nikolić 5, Ragač 2, Vuković 8, Trošić, Poznanović, Kolar. Trener: Igor Modalek.
Na trećem gostovanju naši su seniori morali put Požege u sklopu 14. kola na, uvijek, neugodno gostovanje. Ipak, pokazalo se da Požežani nisu više oni koji su redovito pobjeđivali na svom parketu, a rezultat je značajniji time što je ostvaren bez pet standardnih igrača ove sezone: Darija Pušića. Ivana Komadine, Aleksandra Pejakovića, Nikole Zime i Dušana Kneževića. Furiozan početak - 1. četvrtina 29:9, da bi dozvolili našem domaćinu da do poluvremena smanji na podnošljivih 6 razlike. Ipak, drugi dio pobjeđujemo sa 9 razlike za konačnih +15.
KK Požega – KK Borovo Vukovar 68:83 (9:29, 23:9, 17:18, 19:27).
KK Borovo Vukovar: Mihael Bekavac 35, Aleksandar Kapović 14, Mario Rajšić 13, Mario Madžar 10, Dražen Pejić 6, Srđan Brocić 3, Tomislav Bobinac 2, Marko Nikolić, Dalibor Đerić, Stefan Petrović, Milan Vesić.
Jedina utakmica u kojoj smo bili domaćini i koja se odigrala u nedjeljnom poslijepodnevnom terminu jest ona gdje su naši juniori ugostili Našičane u prvom kolu drugog dijela B-1 lige Istok. Sigurna pobjeda koju smo malo ugrozili u posljednjim minutama susreta kada smo promašili šest slobodnih bacanja zaredom.
KK Borovo Vukovar – KK Našice 70:65 (19:16, 23:10, 10:22, 18:17)
KK Borovo Vukovar: Brocić 20, Đerić 5, S. Knežević 3, Ravkić 26, Petrušić, Stojanović 5, Bobinac 3, Petrović 8, Kolarić, M. Vesić, M. Nikolić. Trener: Igor Modalek.